Останні новини
ТОВ "Фінансова компанія "Телец-Капітал"

 

      В місті Миколаєві розпочато будівництво цегляного 5-ти поверхового (з мансардним поверхом) житлового будинку за адресою забудови вул. Терасна поблизу житлових будинків №№ 8, 10. Замовником цього будівництва є ПП «МОЙ ГОРОД І К».
Згідно Закону України „Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю” з метою залучення коштів від фізичних і юридичних осіб ТОВ „Фінансова компанія „Телец-Капітал” (Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 149 від 05.07.2007 р., видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, Ліцензія на право здійснення діяльності із залучення коштів фізичних осіб – установників управління майном для фінансування  будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю серія АВ № 307941 від 25 липня 2007 р., видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України) створила Фонд фінансування будівництва виду А 5-поверхового житлового будинку по вул. Терасній поблизу житлових будинків №№ 8, 10 в м. Миколаєві. Метою створення цього фонду фінансування будівництва є отримання довірителями (юридичними і фізичними особами) у власність житла в вищезазначеному житловому будинку. З правилами ФФБ та умовами передачі в управління коштів на спорудження житлового будинку можна ознайомитись на цій сторінці, або в офісі ТОВ „Фінансова компанія „Телец-Капітал”, який розташовано за адресою: м.Миколаїв пров. Транспортний, 9.

 

Жилье в кредит
БЕЗ АВАНСА!


Годовые процентные ставки кредитования физических лиц на покупку, строительство, ремонт, реконструкцию, а также на инвестирование в жилищное строительство:
(первичный рынок)

Срок кредитования

Размер аванса, %

Годовая процентная ставка

Гривна

Доллар США

Евро

До 25 лет

0-29,99%*

 

30% и более*

14

13

12

(вторичный рынок)


Срок кредитования

Размер аванса, %

Годовая процентная ставка

Гривна

Доллар США

Евро

До 25 лет

0-29,99%*

30% и более*

14

12,5

12

 Единоразовая комиссия за открытие ссудного счета  0,99%

1. Акционные условия

1.1. Отсрочка погашения суммы задолжености по кредиту

1 год со дня видачи кредита

1.2. Комисия за досрочное погашения кредита

отсутствует

2. Другие условия

2.1. Аванс (от стоимости недвижемости)

0 – 29,99%

30% и более

2.2. Обеспеченние

1. Залог недвижимости, которая приобритается (инвестируется);
2. Дополнительный залог других объектов недвижимости (собственной или поручителя) оценочной стоимостью не менее 30% стоимости недвижимости, которая приобритается (инвестируется).

1. Только залог недвижимости, которая приобритается (инвестируется)

Перечень документов

 1. Паспорт;
 2. Справка о присвоении идентификационного кода;
 3. Справка с места работы о зарплате за последние 6 месяцев с помесячной разбивкой и отметкой об отсутствии задолженности по заработной плате;
 4. Документы, которые подтверждают другие доходы Заемщика;
 5. Выписку из трудовой книжки о месте работы за последние три года, заверенную отделом кадров;
 6. Акт выбора квартиры (первичный рынок) или правоустанавливающие документы на жильё (вторичный рынок);
 7. Технический паспорт на квартиру;
 8. Паспорт, Справка о присвоении идентификационного кода супруга (-ги);
 9. Свидетельство о браке, Свидетельство о рождении ребенка (детей);
 10. Справка из опекунского совета (если есть малолетние дети);
 11. Справка из ЖЭКа о составе семьи на приобретаемую квартиру;
 12. Копия паспорта и идентификационного номера продавца недвижимости (вторичный рынок).

Для частных предпринимателей:

 1. Отчет СПД-физлица плательщика единого налога за 2 квартала или декларация о доходах за прошлый год, заверенная налоговой;
 2. Свидетельство о государственной регистрации (перерегистрация) СПД-физлица;
 3. Патент или свидетельство об уплате единого налога субъекта предпринимательской деятельности.

  Акционные  условия действуют с 11.12.2007 по 01.04.2008 года
  Адрес: ул. Фалеевская, 14/1
  Контактные телефоны: 537-630,  53-76-07, 53-76-08, 53-76-09,53-76-10, 53-76-67

    ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» оприлюднює річну фінансову звітність за 2007 рік (з річною звітністю та фінансовими показниками господарської діяльності нашого підприємства Ви можете ознайомитись на нашому сайті в Розділі «Фінансова звітність компанії»).          
ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» пройшла аудиторську перевірку відповідно до вимог діючого законодавства яку здійснило Приватне підприємство аудиторська фірма «НІМІКА» (Свідоцтво про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ серія А № 000271 від 25.06.2004 року, видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України).

 

   Директор ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал»             Глушко В.В.

Дорогі друзі !

За кілька днів один рух стрілки годинника в 24 години 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 2008 рік.
В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.
Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає Вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій.
І хай збудеться все задумане, а 2008 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Хочу побажати всім Вам аби Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя!
З Новим роком і Різдвом Христовим !

 

Директор ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал»      Глушко В.В.

Схема придбання квартири

    Кожна сім'я самостійно ухвалює рішення про вибір квартири і схему її придбання. Якщо сім’я вирішила співпрацювати з Фондом фінансування будівництва (ФФБ), вона стає Інвестором. Інвестор обирає конкретний об'єкт (квартиру) згідно з переліком об'єктів інвестування, що є у наявності.
Для закріплення за собою конкретного об'єкту інвестування - квартири, Інвестор повинен оплатити кошти не менше 40% вартості її загальної площі, за ціною 1 м2 площі на день оплати.
Після першого внесення Інвестором коштів і підписання Договору про участь у ФФБ Інвестору видається Свідоцтво, яке містить графік наступних платежів, виходячи з кількості не оплачених квадратних метрів квартири. Графік платежів побудований таким чином, щоб Інвестор повністю оплатив об'єкт інвестування за 2 місяці до закінчення будівництва.
Внесення первинної інвестиції гарантує закріплення за Інвестором вибраної квартири, але і накладає відповідальність за виконання графіка наступних платежів, що і є інвестування будівництва. Це означає, що в строк, визначений до запланованої дати здачі в експлуатацію будинку, Інвестор повинен повністю сплатити за площу закріпленої за вами квартири. При цьому ви повинні враховувати те, що ціна 1 м2 загальної площі житла, що встановлюється забудовником, в процесі будівництва росте, і при виконанні графіка платежів це позначатиметься на сумі.
Тепер Ви маєте самостійно оцінити перспективу своїх фінансових можливостей, щоб  виконувати зобов'язання перед управителем:
- якщо ваш дохід стабільний і достатньо високий, Ви зможете виконувати встановлений Вам графік;
-  якщо ваше фінансове положення поліпшується, Ви зможете виконувати графік з випередженням, або внести всі кошти одноразово;
-  якщо Ваші фінансові можливості не дозволяють виконувати графік, ви можете розраховувати на програму кредитування інвестування будівництва житла за допомогою банківської установи та ФФБ.

Загальні умови інвестування

1. Для укладання Договору про участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ) необхідно мати при собі:

 • паспорт;
 • оригінал ідентифікаційного номеру, виданого Державною податковою інспекцією України.

2. Укладаючи Договір про участь у Фонді фінансування будівництва Інвестор визнає і зобов'язується виконувати Правила ФФБ і умови Договору про участь у ФФБ.
Згідно умов Договору про участь у ФФБ, Інвестор має право:

 • відмовитися від участі у ФФБ і достроково розірвати Договір при цьому кошти, які він вже вніс до ФФБ будуть повернуті;
 • переуступити об'єкт інвестування на користь третьої особи;
 • змінити об'єкт інвестування (тобто перейти на інший);
 • частково отримати кошти з ФФБ.

3. Звертаємо Вашу увагу:

 • Ціна в ході будівництва може зростати, і квадратні метри оплачуються за поточною ціною, що діє на день внесення коштів.
 • Підвищення ціни ніяким чином не розповсюджується на оплачені квадратні метри.
 • Ціна 1 квадратного метра може включати коефіцієнти поверховості і комфортності.
 • Кошти можна вносити в готівковій чи безготівковій формі.
 • Сплатити повну вартість об'єкта інвестування можна достроково.
 • Отримання коштів з ФФБ відбувається за ціною 1 квадратного метра, що діє на день подання заяви.
 • Оформлення документів про право власності на квартиру здійснюється без витрат Інвестора за кошти будівельної компанії.

Більш детальну інформацію стосовно умов Договору про участь у ФФБ, Правил ФФБ і тарифів за послуги Управителя Ви можете отримати на цьому сайті в розділі «ФФБ Чигрина, 94», або звернувшись до менеджерів Управителя – ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» за телефонами вказаними на цьому сайті в розділі «Зворотній зв’язок».
Для прийняття рішення про участь у ФФБ Інвестор може отримати в офісі Управителя для ознайомлення типові форми Правил ФФБ і Договору про участь у ФФБ.

Житло в кредит

      Річні відсоткові ставки кредитування фізичних осіб на інвестування в житлове будівництво в залежності від строку користування кредитом:

 (первинний ринок)

Строк кредитування

Розмір аванса, %

Річна відсоткова ставка

Гривня

Долар США

Евро

До 25 років

15

13,5

13

12

Якщо сума кредиту в доларах США або еквівалент у національній валюті за курсом Національного банку на день видачі кредиту перевищує 80 000 $ - аванс 20 %.

Перелік документів

 1. Паспорт;
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
 3. Довідка з міста роботи про заробітню плату за останні 6 місяців з помісячною розбивкою і відміткою про відсутність заборгованості по заробітній платі;
 4. Документи, які підтверджують інші доходи Позичальника;
 5. Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні три роки, засвідчену відділом кадрів;
 6. Акт вибору квартири;
 7. Паспорт,  Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера дружини (чоловіка);
 8. Свідоцтво про шлюб.

Для приватних підприємців:

 1. Звіт фізичної особи платника єдиного податку за 2 квартали або декларація о прибутках за минулий рік, засвідчена податковой інспекцією;
 2. Свідоцтво про державну реєстрацію приватного підприємця;
 3. Патент або свідоцтво про сплату єдиного податку суб’єкту підприємницької діяльності.

Адреса: вул. Фалеєвська, 14/1
Контактні телефони: 537-630,  53-76-07, 53-76-08, 53-76-09, 53-76-10, 53-76-67