Про компанію
 
Об’єкти будівництва
Забудовники
Схема придбання квартири
Загальні умови інвестування
Новини
Фотогалерея

 

 
Схема придбання квартири
 

    Кожна сім'я самостійно ухвалює рішення про вибір квартири і схему її придбання. Якщо сім’я вирішила співпрацювати з Фондом фінансування будівництва (ФФБ), вона стає Інвестором. Інвестор обирає конкретний об'єкт (квартиру) згідно з переліком об'єктів інвестування, що є у наявності.
Для закріплення за собою конкретного об'єкту інвестування - квартири, Інвестор повинен оплатити кошти не менше 40% вартості її загальної площі, за ціною 1 м2 площі на день оплати.
Після першого внесення Інвестором коштів і підписання Договору про участь у ФФБ Інвестору видається Свідоцтво, яке містить графік наступних платежів, виходячи з кількості не оплачених квадратних метрів квартири. Графік платежів побудований таким чином, щоб Інвестор повністю оплатив об'єкт інвестування за 2 місяці до закінчення будівництва.
Внесення первинної інвестиції гарантує закріплення за Інвестором вибраної квартири, але і накладає відповідальність за виконання графіка наступних платежів, що і є інвестування будівництва. Це означає, що в строк, визначений до запланованої дати здачі в експлуатацію будинку, Інвестор повинен повністю сплатити за площу закріпленої за вами квартири. При цьому ви повинні враховувати те, що ціна 1м2 загальної площі житла, що встановлюється забудовником, в процесі будівництва росте, і при виконанні графіка платежів це позначатиметься на сумі.
Тепер Ви маєте самостійно оцінити перспективу своїх фінансових можливостей, щоб  виконувати зобов'язання перед управителем:
- якщо ваш дохід стабільний і достатньо високий, Ви зможете виконувати встановлений Вам графік;
-  якщо ваше фінансове положення поліпшується, Ви зможете виконувати графік з випередженням, або внести всі кошти одноразово;
-  якщо Ваші фінансові можливості не дозволяють виконувати графік, ви можете розраховувати на програму кредитування інвестування будівництва житла за допомогою банківської установи та ФФБ.

  

   
   
   
   
   
© ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал»” м.Миколаїв, 2007. Всі права захищені.
При повному або частковому використанні інформації обов’язкове посилання на
офіційний сайт ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал».