Про компанію
 
Об’єкти будівництва
Забудовники
Схема придбання квартири
Загальні умови інвестування
Новини
Фотогалерея

 

 
Історія підприємства "Телец-ВАК"
 

 

 Товариство з обмеженою відповідальністю «Телец-ВАК» (код ЄДРПОУ – 31707056) зареєстровано Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради 18 жовтня 2001 року. Основним видом діяльності підприємства є будівельна діяльність (Ліцензія серія АБ № 106668 від 22.09.2005 р., видана Миколаївською обласною державною адміністрацією Управлінням містобудування та архітектури).
    ТОВ «Телец-ВАК» має статутний фонд в розмірі 6020000,00 (Шість мільйонів двадцять тисяч) гривень.
    Підприємство розташоване за адресою: 54010 м. Миколаїв провулок Транспортний, будинок 9.
    Генеральним директором ТОВ «Телец-ВАК» є Валєєв Анатолій Казанфірович, головним бухгалтером – Гусениця Тетяна Володимирівна. Керівний склад підприємства є досвідченими фахівцями в сфері будівництва, мають багаторічний досвід в цьому напрямку.

    Основним напрямком діяльності ТОВ «Телец-ВАК» є  будівництво багатоповерхових житлових будинків, для цього підприємство має значний потенціал і практичний досвід виконання будівельно-монтажних робіт на об’єктах житлового будівництва.

   Чисельність працюючих на ТОВ «Телец-ВАК» складає більш 160 чол.
ТОВ «Телец-ВАК» має у власності:
1.   Виробничу базу площею біля 40000 м2 з під'їзними залізничними шляхами завдовжки близько 800 м. На базі діють:
-     столярний цех з верстатним устаткуванням - площею 600 м2;
-     розчинно-бетонний вузол - продуктивністю 80 м3 об зміну з полігоном для виготовлення ж/б конструкцій;
-     майстерні з верстатним устаткуванням для ремонту автомобільної техніки;
-     бокси і гаражі для зберігання автомобільної техніки;
-     устаткування для прийому із залізничного транспорту сипких вантажів.
2.  Парк автомашин  різною  вантажопідйомністю від 5 до 24 т,  що дозволяють виконувати не лише  пов'язані  з  будівництвом  перевезення,  але і перевезення   по замовленнях клієнтів.
3.  Парк вантажопідйомних машин і механізмів (автомобільні, залізничні і баштові крани вантажопідйомністю від 10 до 24 т), що забезпечує можливість оперативного і ефективного їх використання, а наявність бази малої механізації дозволяє здійснювати будівництво об'єктів в максимально стислі терміни.
4.   Парк землерийних машин, грунтоущільнюючу техніку, що дозволяє виконувати земляні роботи по пристрою насипів, виїмок, котлованів і майданчиків.

     Стратегічним завданням ТОВ «Телец-ВАК» на 2008-2010 рр, є нарощування об'ємів житлового будівництва з метою насичення потреб ринку житла в сучасних квартирах бізнес класу. Це досягається за рахунок будівництва упорядкованих, з сучасною обробкою і плануванням квартир, вдосконалення технологій будівництва, створення додаткових робочих місць і підвищення добробуту працівників підприємства з метою підвищення зацікавленості в результатах праці, а також забезпечення безпечних і здорових умов праці. Вирішення цих складних завдань є одним з пріоритетів економічної політики нашого підприємства.

 
Ліцензії та свідоцтва ТОВ «Телец-ВАК»
Перелік спеціальних видів робот ТОВ «Телец-ВАК»

 

 

  

   
   
   
   
   
© ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал»” м.Миколаїв, 2007. Всі права захищені.
При повному або частковому використанні інформації обов’язкове посилання на
офіційний сайт ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал».