Про компанію
 
Об’єкти будівництва
Забудовники
Схема придбання квартири
Загальні умови інвестування
Новини
Фотогалерея

 

 
Історія підприємства

    Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Телец-Капітал» (код ЄДРПОУ – 35106626) зареєстровано Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради 11 травня 2007 року. Згідно вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» у встановленому порядку отримало Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 149 від 05.07.2007 р., видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України та Ліцензію серія АВ № 307941 від 25.07.2007 р., видану Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.
     ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» має статутний фонд в розмірі 3 100 000,00 (Три мільйона сто тисяч) гривень.

    Підприємство розташоване за адресою: 54010 м. Миколаїв провулок Транспортний, будинок 9.

    Директором ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» є Глушко Віктор Віталійович,

   головним бухгалтером - Наливайченко Олена Василівна.

Керівний склад підприємства є досвідченими фахівцями в сфері надання фінансових послуг, мають багаторічний досвід в цьому напрямку та пройшли навчання за програмою підвищення кваліфікації керівника та головного бухгалтера фінансових компаній – управителів ФОН та ФФБ.<>

 

Основними видами діяльності ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» є:

  • залучення фінансових активів юридичних осіб із зобов’язанням щодо наступного їх повернення;
  • залучення коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.
 

    Згідно Закону України «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» ТОВ «Фінансова компанія «Телец-Капітал» 01 серпня 2007 року уклало Договір про організацію спорудження об’єкта будівництва з будівельною компанією - ТОВ «Телец-ВАК» (Ліцензія Миколаївської обласної державної адміністрації Управління містобудування та архітектури серія АБ № 106668 від 22.09.2005 р.) та створила Фонд фінансування будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Чигрина, 94 виду А.

 
 
 
 
 
  

   
   
   
   
   
© ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал»” м.Миколаїв, 2007. Всі права захищені.
При повному або частковому використанні інформації обов’язкове посилання на
офіційний сайт ТОВ ”Фінансова компанія «Телец-Капітал».